Всеукраїнський День дошкілля
Всеукраїнський День дошкілля

Поділитися новиною:

Всеукраїнський День дошкілля

Благодатний вересень вимальовує барвами луки і парки, гаї і діброви. Матінка – земля, восхваляє життєстверджуючу перемогу світла і тепла, дарує людям віру, надію і любов

Яскравим теплим осіннім днем 23.09.2016 вся Україна відзначатиме Всеукраїнський День дошкілля. Це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дошкільних закладах. Адже дуже важливо, як, а найголовніше, ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості.

    Відзначення Всеукраїнського дня дошкілля — це вагомий внесок у підвищення престижності професії працівників дошкільних навчальних закладів, об’єднання потенціалу дошкільної освіти всіх регіонів України та належна увага до дошкільного дитинства.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.

     Свято дошкілля святкували і в дошкільному навчальному закладі №1 „Сонечко” смт. Купянськ-Вузловий 23.05.2016. З самого ранку вихователі прикрасили заклад кольоровими кульками, дитячими малюнками. Наших дітей зустрічали не тільки яскраве сонечко, привітні педагоги, а й казкові персонажі зі смачними гостинцями. Для батьків пройшов День відкритих дверей, завдяки якому ми мали нагоду пройтися приміщенням дитячого садка, відвідати розваги та заняття дітей, після чого були вдячні усьому педагогічному колективу за їх високий професіоналізм, терпіння, мудрість, увагу до унікального і своєрідного внутрішнього світу наших дітей.

     До свята була організована виставка творчості дітей разом з батьками „Руками творяться дива”, яка продемонструвала творчість дітей та дорослих через яскраву та різнобарвну палітру кольорів.

    В музичній залі відбувся святковий захід. Дошкільнята щиро розповідали вірші працівникам садочка, а від вихователів звучали гарні слова, наповнені добротою та вдячністю всім колегам за дружню співпрацю. Та це був не останній сюрприз для наших дітей. Музичні керівники підготували цікаву театралізовану  виставу. Діти зустрілись з улюбленими казковими героями. Здивуванню малечі не було межі: щирі погляди, усмішки, неприхована радість – все це перетворило свято на казку, в якій здійснюються бажання і перемагає добро.

      Вся ця організація заходу була проведена під керівництвом талановитого педагога, завідувача закладу Шевченко Людмили Олексіївни.

   День Дошкілля став для ясла-садочка символом різнобарвного і чарівного, безтурботного і казкового дитинства. Саме такі свята завжди єднають родини батьків, вихованців та працівників дитячого садка.

     Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наші діти.     

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам’яті про ваші добрі справи.

Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля Альбом: Всеукраїнський День дошкілля
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/1203 | Переглядів: 210Дата публікації: 21:08 23.09.2016
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук