Міжнародний День захисту дітей
Міжнародний День захисту дітей

Поділитися новиною:

Міжнародний День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

       Зробити дитинство щасливим – це, звичайно, проблема не одного дня. Але 1 червня у Міжнародний День захисту дітей, суспільство наче підбиває певні підсумки, намагаючись з’ясувати, що зроблено в цьому напрямку, накреслює перспективи на майбутнє. Відомо, що далеко не всі діти в світі мають можливості реалізувати право на щасливе дитинство. Але дітворі, яка відвідує Куп’янський дошкільний навчальний заклад-ясла-садок-№1 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області «Сонечко», що в селищі Куп’янськ-Вузловий, дійсно повезло.

         Кожного року, не став винятком і цей рік, 1 червня в садочку звучала музика, дітей зустрічали казкові персонажі, які роздавали частування, надані теркомом профспілки залізничників під керівництвом Полякова Юрія Васильовича. У цей день проходили веселі свята в усіх групах, конкурс малюнка на асфальті, концерти для батьків, театральні вистави.

         Велику підготовчу роботу проводять музичні керівники Стадник Т.В. та Попова Л.Г. Увесь свій досвід та частину свого серця вони віддають дітям разом з педагогами закладу та інструктором з фізичної культури Хоменко Л.В. Допомагала у підготовці свят методист Шаповалова Лариса Вікторівна. Також не обійшлося без допомоги батьків, які завжди допомагають у виготовленні костюмів та прикрашанні дитячого садка до свят.

         Адже Міжнародний День захисту дітей приносить безліч нових вражень, сміху, радощів, любові.

         А ще подякуємо тим, хто опікується вихованцями закладу, створенням для них гарних умов, а саме начальники залізничних підприємств: Єгорова А.В., ХоменкоМ.М., Мусіяку В.І., Мевлютова Р.К., Кулика С.В., Плиса П.В., Соколовського Я.Є., а також часного підприємця Козіна Віталія Васильовича (Биттехніка «VІКО»), який завжди йде на поступки у придбанні товарів для дошкільного закладу.

І звісно, не було б такого чудового дошкільного закладу і такого чудового колективу без талановитого керівника і педагога, як наш завідувач Шевченко Людмила Олексіївна.

Дякуємо за підтримку закладу міського голову Войтюка Олега Вікторовича та його заступника Скребця Олександра Володимировича.

         Щиро і сердечно вітаємо з цим чудовим святом всіх дітей та батьків.

Альбом: Міжнародний День захисту дітей Альбом: Міжнародний День захисту дітей
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/1209 | Переглядів: 212Дата публікації: 21:43 01.06.2016
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук