У гості завітав Святий Миколай
У гості завітав Святий Миколай

Поділитися новиною:

У гості завітав Святий Миколай

19 грудня – День Святого Миколая – одне із найдивовижніших та найбільш очікуваних дитиною свят.

       В Україні Святий Миколай вважається покровителем і заступником усіх дітей. Тож цього дня малеча чекає з нетерпінням. Вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків. Ходить Святий Миколай по всіх усюдах, минає хати, палаци, села і міста, роздає дарунки та благословення. Зранку малеча очікує знайти під подушкою іграшку чи будь-яку іншу річ. Так заведено майже у кожній сім’ї. Окрім подарунків, воно несе в собі найважливіше – віру у диво та здійснення казки. Дочекалися Святого Миколая і діти нашого закладу.

      19 грудня 2016 року відбулося яскраве свято в Куп'янському дошкільному навчальному закладі №1. Діти в чудових костюмах співали пісні, читали вірші, водили хороводи навколо ялинки, зустрічали святого Миколая. А наприкінці свята діти отримали чудові солодкі подарунки, які приготував для них голова теркому профспілки залізничників Артеменко Іван Петрович.

Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/1567 | Переглядів: 180Дата публікації: 13:11 19.12.2016
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук