Щедрий вечір
Щедрий вечір

Поділитися новиною:

Щедрий вечір

Споконвіків український народ визначав взимку свята Коляди (на Різдво) і Щедрого вечора (під Новий рік за старим стилем).

На ці свята збирався гурт молоді та дітей: колядники – на свята Коляди, щедрувальники – на Старий Новий рік. Був звичай ходити від хати до хати, співати жартівливі колядки, щедрівки, засівати зерном, вітати господарів зі святом Нового року. Це свято не обминуло і наш дошкільний навчальний заклад №1. 13 січня 2017 року відбулося у дитячому садочку свято для дітей, яке перетворилося у різдвяну казку: співали різдвяні пісні, розповідали колядки, щедрівки, грали у народні ігри. Невід’ємною традицією на ці свята є прихід ряжених та Вертепу, саме вони і завітали у садок. Ряжені звеселяли дітей, співали, водили хоровод з козою, танцювали. Дітям особливо запам’ятався прихід Вертепу, який показав театралізовану виставу, де звучали біблійні і світські мотиви. Діти теж добре підготувалися до цього свята. Яких тільки колядок та щедрівок вони не розповідали. Атмосфера свята була теплою, гостинною. 

Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір Альбом: Щедрий вечір
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/1707 | Переглядів: 259Дата публікації: 13:11 13.01.2017
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук