Свято Стрітення
Свято Стрітення

Поділитися новиною:

Свято Стрітення

15 лютого - свято Стрітення, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового.

Свято Стрітення відзначають 15 лютого у пам'ять про те, як Діва Марія принесла до Єрусалимського храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження для посвячення Богові. 

Свято Стрітення в Україні шанувалось. Селяни в цей день, як правило, не працювали, і уважно придивлялись до погоди, бо «Лютий до березня в гості приїжджає», щоб «На Стрітення зимі з весною зустрітися». Вважалося: хто з них в цей день переборе, такою й буде погода до початку березня. В цей день, за народною прикметою, зима дає відчайдушний бій виїжджає на сонячну дорогу молодої весни: після Стрітення біжить стара навтьоки, поспішає – чує вона, лиходійка, що тепер не на її завалену осідаючими кучугурами вулицю свято йде!

   Ось і в нашому дошкільному навчальному закладі №1 15.02.2017 святкували Стрітення. Діти на вулиці зустрічали казкових героїв, грали у різні народні ігри, співали пісень.

Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення Альбом: Свято Стрітення
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/2113 | Переглядів: 269Дата публікації: 13:44 15.02.2017
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук