День захисника України
День захисника України

Поділитися новиною:

День захисника України

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника України, День українського козацтва з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

     День Захисника України припадає також і на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке здавна є одним із найулюбленіших українських свят.  Особливо шанували Богородицю-Покрову запорізькі козаки. Вони мали на Січі церкву в Її честь, а також ікону «Козацька Покрова».  На свято Покрови козаки проводили ради, обирали кошових, старшин, гетьмана. Українська повстанська армія вважала Покрову опікункою українського війська, тому символічним днем створення УПА також вважається 14 жовтня.

   13.10.2017 в Куп’янському  ДНЗ №1 пройшли заходи, присвячені Дню козацтва та Дню захисника України. Були проведені заняття, розваги, рухливі та народні ігри. На заняттях дітям старшого дошкільного віку розповідали про героїв АТО, які захищають нашу країну сьогодні, вшановували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Також діти отримали знання про козаків, які захищали нашу Україну з незапам’ятних часів. У старшій логопедичній групі №5 діти продовжили знайомство з народними традиціями святкування Дня козацтва під час імпровізованого ярмарку, на якому майбутні козаки змагалися у спритності та силі, а їхні вірні помічниці дівчатка підтримували їх у цих змаганнях.

Вітаємо всіх з Днем захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.

Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України Альбом: День захисника України
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/3873 | Переглядів: 252Дата публікації: 10:53 13.10.2017
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Консультативний центр
Пошук