У гості завітав Святий Миколай
У гості завітав Святий Миколай

Поділитися новиною:

У гості завітав Святий Миколай

В Україні Святий Миколай вважається покровителем і заступником усіх дітей. Тож цього дня малеча чекає з нетерпінням.

    Вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків. Ходить Святий Миколай по всіх усюдах, минає хати, палаци, села і міста, роздає дарунки та благословення. Дочекалися Святого Миколая і діти нашого закладу.

      19 грудня 2017 року відбулося яскраве свято. Діти в чудових костюмах співали пісні, читали вірші, водили хороводи навколо ялинки, зустрічали святого Миколая. У кінці свята діти отримали подарунки від Куп’янської територіальної профспілкової організації.  

Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай Альбом: У гості завітав Святий Миколай
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/4673 | Переглядів: 163Дата публікації: 11:08 19.12.2017
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Консультативний центр
Пошук