Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів В.А.Сухомлинського
Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів  В.А.Сухомлинського

Поділитися новиною:

Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів В.А.Сухомлинського

Опрацьовуючи спадщину Сухомлинського ми розуміємо, що вона є ключем до розвитку дитячої музичної творчості, це сходинка на шляху збагачення компетентності дошкільника. Адже, ідеї Сухомлинського – це цілюще джерело людської мудрості і любові, золоті розсипи цінних педагогічних думок, порад, які були і будуть служити багатьом поколінням.

         29.03.2018 року у закладі  відбулася розвага за творами А.Сухомлинського.  «Якщо в дитинстві донести до серця красу музичного твору, якщо в звуках дитина відчує багатогранні відтінки людських почуттів, вона підніметься на такий щабель культури, якого не можна досягти ніякими іншими засобами», - так говорив Василь Олександрович Сухомлинський. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить з навколишнім світом. Пізнання світу почуттів не можливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику й діставати насолоду від неї», - писав видатний педагог В.Сухомлинський.

       Під час засвоєння музичного матеріалу в поєднанні з творами Великого педагога, у дітей краще формується музичне сприймання, розвиваються творчі здібності дітей до співу, виховується художній смак. Кульмінацією стало  музично-театралізоване дійство. Діти дуже полюбляють ігри-драматизації казок В.Сухомлинського, бо  через казку лежить шлях до серця дитини. Таким чином вдається глибше розкрити дітям такі поняття, як: добро, чесність, совість, справедливість, сором, повага, любов… Діти   були дуже задоволені, емоційні, активні.

Альбом: Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів  В.А.Сухомлинського Альбом: Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів  В.А.Сухомлинського Альбом: Музична розвага «Подорож до країни казок» з використанням дитячих творів  В.А.Сухомлинського
Web-адреса: dnz1.kupyansk.info/news/id/5665 | Переглядів: 100Дата публікації: 12:57 29.03.2018
Директор

Шевченко Людмила Олексіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Консультативний центр
Пошук